Najpopularniejsze aplikacje na telefon

1 min zajmie Ci przeczytanie tego artykułu

0
Najpopularniejsze aplikacje na telefon

Czy myślałeś/aś kiedyś nad najpopularniejszymi aplikacjami na telefon? W gronie dziesięciu najczęściej pobieranych aplikacji na telefon, górują te powiązane z mediami społecznościowymi, a także komunikatory. Aplikacje mobilne w większości przypadków są zdecydowanie bardziej wygodne niż, gdyby ich funkcjonalność miałaby być przedstawiona w tradycyjnej wersji, czyli na przykład w formie aplikacji internetowej. Komfort i duża wygoda użytkowania to dwie z jednych ważniejszych zalet, dlaczego tak wiele osób decyduje się na pobranie aplikacji. Trzeba wspomnieć też, że aplikacje często posiadają bardziej rozbudowaną funkcjonalność, a często niektóre kwestie załatwimy już tylko przez nie. Co do funkcjonalności, spójrzmy chociażby na aplikacje bankowe ich funkcjonalność, systemy zabezpieczeń są naprawdę godne uwagi i podziwu.

Najpopularniejsze aplikacje na świecie

Ranking najpopularniejszych aplikacji możemy przeprowadzić analizując liczbę ich pobrań, a w zestawieniu znajdują się takie aplikacje jak na przykład: TikTok, Facebook, czy Instragram. A jak prezentuje się całe zestawienie najpopularniejszych aplikacji na telefon? Spójrz na poniżej zamieszczoną tabelę.

FacebookInsagram
TikTokWhatsApp
ZOOM Cloud MeetingsFacebook Messenger
Google MeetSnapchat
TelegramLikee
najczęściej pobierane aplikacje na telefon (2020)

Podoba ci się? Podziel się z przyjaciółmi!
0
Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Robert Kwiatkowski
Zagorzały fanatyk gier MMORPG. Na co dzień zajmuje się marketingiem, a od czasu do czasu napiszę publikacje na portalu. Nie obce są mu tematy związane z informatyką, absolwent studiów ekonomicznych.